Zainteresowania

Uwielbiam słuchać muzyki. Robię to i w wolnym czasie i gdy nad czymś pracuję, zarówno w domu jak  i jadąc samochodem. Moim ulubionym zespołem są Czerwone Gitary. Bardzo lubię też Skaldów, Trubadurów, muzykę Krzysztofa Krawczyka, Jerzego Połomskiego i Krzysztofa Klenczona. Moje klimaty to także różnorakie przeboje biesiadne, ludowe i żołnierskie. Ze współczesnych kapel preferuję Golec uOrkiestra, a z zagranicznych  rockową klasykę – The Beatles i Queen.

Jeśli chodzi o muzykę, nie jestem tylko słuchaczem. Potrafię grać na akordeonie i saksofonie. Ukończyłem Szkołę Muzyczną I Stopnia w Pabianicach w klasie akordeonu. Ten instrument towarzyszył mi od dzieciństwa, czysto hobbystycznie nauczyłem się grać na saksofonie.

antoni_hodak_wpis_icon_02Podczas wakacji wybieram wypoczynek w ciszy i spokoju. Dlatego jeżdżę na agrowczasy. Piękna polska wieś to idealne miejsce, żeby naładować akumulatory na cały rok. Od lat odwiedzam latem Suwalszczyznę. To przepiękna  część Polski, którą cechują cudowne, pagórkowate krajobrazy i liczne jeziora, gdzie można spędzić czas również aktywnie, m.in.jeżdżąc na rowerze. Jestem również miłośnikiem najwspanialszego morza na świecie – Bałtyku. Jednak, jeśli się tam wybieram to albo po sezonie albo w miejsca, gdzie nie jest tłoczno. Szczególny sentyment mam do Jastarni na Półwyspie Helskim, gdzie jeżdżę od dzieciństwa zarówno ja jak i moja rodzina.

ahodak