Walczę o reelekcję – zrobię więcej!

tło www wyborczeKandyduję ponownie do Rady Miejskiej w Pabianicach – z pozycji nr 2 na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 1. Walczę o reelekcję, bo wiem jak wiele trzeba jeszcze zmienić w Pabianicach, jak wiele problemów mieszkańców jest wciąż nierozwiązanych. Przekonałem się o tym w ciągu ostatnich czterech lat, kiedy sprawując mandat przeprowadziłem niezliczoną ilość rozmów z pabianiczanami, a następnie z miejskimi urzędnikami. Zawsze z całych sił starałem się pomóc, gdy ktoś się do mnie zwrócił w jakiejś sprawie. Nigdy nikogo nie ignorowałem, byłem otwarty na rozmowę. Nie wszystkie sprawy udało się załatwić, nie wszystkie inwestycje wywalczyć – jest jeszcze wiele do zrobienia.

Startuję jednak pod hasłem mówiącym o dotrzymaniu słowa, bo mam poczucie, że to nie jest pusty slogan – duża część inwestycji oraz inicjatyw, o które zabiegałem i które obiecywałem wcześniej wyborcom została zrealizowana – nie wszystkie, ale wiele. Proszę jednak pamiętać o tym, że bardzo często podczas walki o sprawy ważne dla pabianiczan napotykałem na urzędniczy opór, na „niedasizm” obecnego prezydenta.

Po to kandyduję na kolejną kadencję, aby dokończyć to, co zacząłem, a także zrealizować nowe cele, które będę niebawem Wam przedstawiał – zarówno na Facebooku, jak i podczas tradycyjnej kampanii wyborczej, którą niebawem rozpoczynam. Jej głównym motywem będzie bezpośredni kontakt z mieszkańcami, zamierzam kontynuować rozmowę z pabianiczanami, którą rozpocząłem cztery lata temu i prowadziłem przez całą kadencję. Chcę nadal służyć ludziom tak, jak najlepiej potrafię.

Dziś konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy, która oficjalnie zainauguruje naszą kampanię wyborczą – jej liderem będzie kandydat na prezydenta Pabianic Włodzimierz Stanek.

Bardzo proszę o poparcie mieszkańców następujących ulic (okręg nr 1):

15 Pułku Piechoty „Wilków”, Agrestowa, Akacjowa, Piotra Bardowskiego – nr nieparzyste, Batalionów Chłopskich, Bociania, Mieczysława Brauna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chmielowa, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czereśniowa, Dereniowa, dr. Witolda Eichlera, Gajowa, Garażowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II od nr 29 do końca, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karniszewicka od nr 49 do końca, Kasztanowa, Kasztelańska, Kąkolowa, Klonowa, Aleksandra Kostki-Napierskiego, Krakowska, Księżycowa, Stanisława Kunickiego, Laskowa, Lawendowa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Ludowa, Łaska – nr nieparzyste oraz od nr 58 do końca – parzyste, Łączna, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Adama Mickiewicza, Miodowa, Modrakowa, Stanisława Moniuszki od nr 112 do końca, Morelowa, Morwowa, Niecała, Nieduża, Niska, Odrodzenia, Oliwkowa, Olszynowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Osikowa, Owocowa, Parkowa, Partyzancka od nr 1 do nr 16, Pawia, Piątkowska, Pod-miejska, Józefa Poniatowskiego, Poziomkowa, Próżna, Przejazd, Robotnicza, Rolnicza, Rycerska, Składowa, Skośna, Skrajna, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Staszewskiego, Szarych Szeregów, Szynkielewska, Śliwkowa, Jędrzeja Śniadeckiego, Średnia, Świerkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Tkacka od nr 33 do końca – nieparzyste oraz od nr 42 do końca – parzyste, Topolowa, Torowa, Toruńska od nr 36 do końca – parzyste oraz od nr 41 do końca – nieparzyste, Trawiasta, Trębacka, Ułańska, Warzywna, Węglowa, Wiązowa, Wiejska, Wileńska – nr parzyste oraz od nr 31 do końca – nieparzyste, Wiśniowa, Wolnościowa, Wrzosowa, Wspólna, Zagajnikowa, Zamkowa od nr 55 do końca – nieparzyste, Żniwna, Żytowicka.

antoni