Będzie ścieżka rowerowa z chodnikiem i oświetleniem przy szpitalu

ścieżka szpital miodowa plan inwOd początku kadencji wspierałem budowę ciągu pieszo-rowerowego wraz z oświetleniem na odcinku od szpitala do ul. Miodowej. W styczniu 2015 roku, kiedy przy poparciu moim i kolegów z klubu PiS Rada Miejska przyjęła budżet miasta na ubiegły rok, został uczyniony pierwszy krok do wykonania tej inwestycji, gdyż budżet przewidywał wykonanie projektu ścieżki rowerowej wraz z chodnikiem i oświetleniem na powyższym odcinku.

Z kolei w obecnym roku złożyłem do prezydenta wniosek na piśmie o zrealizowanie sporządzonego już projektu. Dziś został przedstawiony plan inwestycji miasta Pabianice na rok 2016, gdzie została uwzględniona pozycja, na której zależało mnie, ale przede wszystkim mieszkańcom Pabianic.

Wykonanie ciągu pieszo-rowerowego wraz z oświetleniem na odcinku od szpitala do ul. Miodowej znacznie poprawi bezpieczeństwo (przede wszystkim pieszych) w tej okolicy oraz poprawi komfort poruszania się dla mieszkańców. Bardzo się cieszę z tego, że ta inwestycja zostanie wykonana w obecnym roku.

antoni